این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

چرا کیهان افزار؟

چرا شرکت طراحی سایت کیهان افزار: سوالی که ذهن شما را مشغول کرده است برای ما بسیار مهم است! قطعا وقتی تمایل به صرف هزینه و همکاری بلندمدت با گروهی را داشته باشید این سوال برای شما پیش خواهد آمد.اما این وظیفه شما نیست که پاسخ آن را بیابید ما با نمونه کارهای موفق خود پاسخ شما را داده ایم. کیهان افزار از ابتدای تصمیم شما برای راه اندازی کسب  و کارتان در کنار شماست. با تیم ما میتوانید جلسه مشاوره داشته باشید و ایده های خود را با ما در میان بگذارید، ما هم ایده شما را تکمیل کرده و پروژه شما را به سرانجام میرسانیم.

چرا کیهان افزار؟

1- سابقه کاری و ثبت رسمی:

شرکت کیهان افزار در سال 89 به ثبت رسیده است و تا کنون به صورت تخصصی تمرکز خود را در بستر وب قرار داده است. ما هر روز به بهبود خود فکر کرده ایم و تا به امروز لحظه ای دست از پیشرفت و تغییر برنداشته ایم.

می توانید با بررسی نام شرکت و روزنامه رسمی منتشر شده در همان سال ثبت از این موضوع مطمئن شوید که با یک شرکت ثبت شده طرف هستید و با خیال راحت امکان ثبت قراردادهای حقوقی و رسمی را نیز خواهید داشت.

همچنین با عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی و اینماد نیز ، گامی دیگر در جهت رسمیت کیهان افزار برداشته شده است.

2- تجربه:

بیش از ده ها پروژه موفق طراحی سایت و صدها مشتری استفاده کننده از خدمات کیهان افزار که سالها در کنار ما بوده اند برای ما تجربیاتی را به ارمغان آورده است که می تواند در اجرای پروژه های جدید بسیار مهم تاثیر گذار باشد.

ما در نمونه کارهای اجرایی خود بیش از 50 پروژه تکمیل شده داریم که فقط بخشی از کارهای اجرا شده توسط تیم کیهان افزار می باشد، مهم است بدانید چگونه بیش از 50 پروژه اجرا،‌ تحلیل،‌ پیاده سازی و تحویل مشتری می شود!

اجرای هر پروژه تجربه ای جدید است و در پیاده سازی بهتر پروژه بعدی تاثیر گذار است، ما نیز با اجرای هر پروژه رشد کرده ایم و اکنون توانسته ایم به استاندارهایی عالی دست پیدا کنیم که مشتریان ما را خوشحال می کند.

3- کار تیمی:

مهم است که یک پروژه توسط تیم متخصص انجام می شود یا توسط یک فرد!

قطعا طراحی قالب،‌زیبایی سایت، کدنویسی، صفحه آرایی، مدل بازاریابی سایت و… همگی تخصص یک فرد نیست و نیازمند افرادی ماهر در هریک از حوزه ها می باشد.

پروژه های اجرایی در کیهان افزار توسط یک تیم انجام می شود که هر بخش پروژه به متخصص آن سپرده خواهد شد،  گرافیک و زیبایی شما قطعا با بخش فنی متفاوت خواهد بود و برای اجرای هر بخش فرد یا افراد متخصص آن بخش با شما در ارتباط خواهد بود.

 4- مدیریت پروژه:

هر پروژه نیاز به مدیریت پروژه دارد و بدون آن تحلیل نیروی انسانی، زمان دقیق پروژه و نحوه پیاده سازی آن تقریبا ممکن نخواهد بود. در کیهان افزار هر قرارداد به صورت یک پروژه تعریف می شود که شامل زمان شروع و پایان مشخص و همچنین تحلیل دقیق نحوه پیاده سازی و اجرای نهایی می باشد.

این موضوع باعث می شود آنچه شما در ابتدا می خواهید دقیق مشخص و تحلیل گردد و به صورت یک منشور پروژه ضمیمه قرارداد شود. با بررسی منشور پروژه می توان پیشرفت یک پروژه و اجرای دقیق آن را زیر نظر داشت.

5- برای شما پروپوزال طراحی می کنیم:

پروپوزال یک پیشنهاد است که مهندسین ما آن را برای شما رایگان طراحی می کنند، یک پروپوزال شامل کلیه مواردی است که ما با توجه به درخواست اولیه ارائه شده توسط شما و نیازمندهای قابل سنجش پروژه تان پیاده سازی و طراحی می کنیم.

شما می توانید با مشاهده پروپوزال زمان، مبلغ و جزییات کامل پروژه خود را مشاهده نمایید و با دیدی باز درخواست پروژه خود را به کیهان افزار ارسال نمایید.

6- یک قرارداد خارق العاده:

شاید هر فرد یا شرکتی با شما قراردادی را امضا کند،‌اما محتوای آن قرارداد بسیار مهم است! ما قرارداد را طوری تنظیم کرده ایم که خواندن آن برای شما لذت بخش خواهد بود.

ما با توجه به تجربیات قبلی به طور پیوسته قرارداد را بهبود داده ایم و اکنون به استانداری رسیده ایم که حق کارفرما و پیمانکار کامل در آن رعایت خواهد شد و سو برداشت های احتمالی تا حد ممکن کاهش خواهد یافت.

7- پشتیبانی بدون مرز:

تیم پشتیبان کیهان افزار به صورت حضوری، تلفنی و از طریق سیستم پشتیبانی تیکتینگ در خدمت شماست. پس از عقد قرارداد و تحویل پروژه نهایی به مدت 6 ماه محصول را گارانتی می کنیم تا هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی را بدون هزینه اضافی رفع نماییم.

همچنین پشتیبانی در هنگامی که نیاز به آموزش و راهنمایی دارید نیز در کنارتان خواهد بود و بدون وقفه شما را یاری می کنیم.

8- صداقت:

جوهره اصلی کیهان افزار صداقت است! اولیت اصلی ما قبل از هر چیزی صداقت بوده و خواهد بود. شما به محض ورود به کیهان افزار این موضوع را لمس خواهید کرد. کسی به دنبال فریب شما و خالی کردن جیب تان نیست!

در کیهان افزار هدف اجرای پروژه های موفق است و ما برای همین منظور نیاز به گفتگوی صادقانه با مشتریان داریم.

 9- خدمات ارزش افزوده:

شما در کیهان افزار فقط یک وب سایت بدست نمی آورید،‌ خدمات ارزش افزوده دیگری همچون خدمات SEM، بهینه سازی وب سایت، بازاریابی آنلاین، کمپین های تبلیغاتی و… را تا رسیدن به موفقیت برای شما فراهم خواهد بود.

می توانید تولید محتوای وب سایت، بروز رسانی شبکه های اجتماعی، بازاریابی و برندینگ آنلاین، توسعه کسب و کار خودتان را به کیهان افزار بسپارید و با خیال راحت روی نقاط حیاتی کسب و کارتان فعالیت کنید.

10- بروز رسانی پیوسته:

همانطور که می دانید کیهان افزار برای اجرای پروژه های طراحی وب سایت خود به هیچ عنوان از سیستم های متن باز و رایگان استفاده نمی کند و تمرکز اصلی ما همیشه پیاده سازی پرتال های استاندارد و برنامه نویسی اختصاصی بوده است.

به همین جهت با توجه به اجرای پروژه های متعدد به طور پیوسته بروز رسانی هایی برای سیستم های کیهان افزار آماده می شود که امکانات و کیفیت سیستم های مدیریت محتوای مارا بهبود می دهد.

مشتریان قدیمی نیز شامل سرویس های بروز رسانی شده و با بروز کردن سیستم خود همواره امکانات و کیفیت بهتری را تجربه خواهند کرد.

 

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحهدرخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره را پر نمایید و یک جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید

09120638910