این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

تولید محتوای شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی امروزه یکی از پرکاربردترین برنامه برای معرفی کسب و کارها، شناختن متخصصین در هرحوزه و شناخت رقبا است. شبکه های اجتماعی فراوانی مانند فیسبوک، لینکدین، توییتر و ... در سرتاسر دنیا مورد استفاده هستند اما در ایران به دلیل فیلتر بودن، اینستاگرام و بعضا تلگرام، در دسترس ترین این شبکه های اجتماعی میباشند که امروزه افراد بسیار زیادی با آن سروکار دارند و کسب و کار خود را معرفی و در آن فعالیت میکنند. دو شبکه اجتماعی لینکدین و توییتر هم به دلیل اینکه اصولا افراد مجرب و متخصص در آنها فعالیت میکنند باعث پیوستن افراد زیادی به این دو شبکه اجتماعی شده اند.

تولید محتوای شبکه اجتماعی

یکی از نکاتی که خوب است بدانید این است که از دید بازاریابی دیجیتالی، فعالیت در شبکه های اجتماعی میتواند در موتورهای جستجو برای شما امتیاز مثبتی در نظر گرفته شود و بدین صورت است که موتورهای جستجو، لینک هایی که در شبکه های اجتماعی گذاشته میشود را ایندکس میکند، بنابراین موتورهای جستجو امتیاز مثبتی به شما میدهند.

تولید محتوای باکیفیت در جذب فالورهای شبکه اجتماعی شما تاثیرگذار است و باعث میشود تا آنها شما را دنبال کنند و از خدمات و محصولات شما خرید کنند. بنابراین اگر بازاریابی محتوایی خود را به درستی و با برنامه ریزی انجام ندهید، شانس موفقیت و شناخته شدن را از خودتان گرفته اید،  به همین دلیل به شما توصیه میکنیم انجام حرفه ای این کار را به متخصصین آن بسپارید تا نتیجه بهتر آن را هم ببینید.

از صفر تا صد بروز رسانی شبکه اجتماعی اینستاگرام:

ساخت و راه اندازی صفحه در اینستاگرام 

تبدیل صفحه به یک صفحه تجاری و حرفه ای 

ایجاد محتوای هدفمند و مدیریت کامل صفحه 

پاسخگوی سئوالات فالوورها 

افزایش هدفمند مخاطب و سرنخ های تضمینی

ارسال گزارشات ماهانه از فعالیت کاربران

نظر سنجی ماهانه از نحوه مدیریت صفحه 

طراحی قالب های متنوع برای پست ها

پکیج راه اندازی شامل : ایجاد 14 عدد پست با سبک های متنوع و گرفتن باز خورد از کارفرما و همچنین جذب 10000 فالوور برای ایجاد لینک بین صفحه اینستاگرام  و وب سایت 

 

نمونه پست های طراحی شده

  پکیج برنزی پکیج نقره ای پکیج طلایی پکیج الماسی
تعداد پست 30 پست 60 پست 60 پست 120 پست
تعداد استوری 15 استوری 30 استوری 30 استوری 60 استوری
مدت زمان 1 ماه 2 ماه 1 ماه 2 ماه
تعداد فالوور 2000 فالوور 4000 فالوور 5000 فالوور 10000 فالوور
مبلغ راه اندازی 300.000 تومان 300.000 تومان رایگان رایگان
موشن گرافیک 1 عدد 2 عدد 2 عدد 4 عدد
طراحی قالب اختصاصی 5 عدد 5 عدد 5 عدد 5 عدد
مبلغ 950,000 تومان 1,700,000 تومان 950,000 تومان 2,800,000 تومان

 

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحهدرخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره را پر نمایید و یک جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید

09120638910