این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

سئو و بهینه سازی سایت

به جرات می‌توان گفت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که به سئو در زبان فارسی معروف است، می‌تواند سرنوشت هر وب سایت و یا کسب‌وکار اینترنتی را پس از طراحی سایت را تغییر دهد! می‌پرسید چرا؟بعد از ایمیل که بیشترین آمار استفاده در اینترنت را دارد، استفاده از موتورهای جستجو گزینه دوم را به خود اختصاص داده است! این یعنی تقریباً هر کاربری در روز یک تا چند بار از موتورهای جستجو برای یافتن نتایج و وب سایت‌های مدنظر خود استفاده می‌کند. بهینه سازی سایت که ما نیز آن را به اختصار سئو سایت می‌نامیم دقیقاً کاری می‌کند تا شما در نتایج اولیه جستجوهای مربوط به زمینه کاری خودتان قرار بگیرید.

سئو و بهینه سازی سایت

زمانی که به شما می‌گویند نیاز دارید سئو سایت خود را بهبود ببخشید یا سایت خود را برای یک کلمه خاص سئو کنید، دقیقاً منظور این است که با جستجوی آن کلمه شما در نتایج اولیه جستجو نمایش داده شوید. این موضوع باعث می‌گردد که کاربران بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند و در نتیجه شما هم می‌توانید به افراد بیشتری خدمات یا محصولات خود را ارائه کنید.

اما یک موضوع مهم در مورد سئو سایت وجود دارد!

این کار می‌تواند هم به صورت صحیح و هم به صورت غیراستاندارد انجام شود، یعنی برای بهینه سازی یا سئو سایت شما می‌توانید به صورت آگاهانه کارهایی را انجام دهید که منجر به گول زدن موتورهای جستجو شود! شاید برای مدت کوتاهی در نتایج گوگل نمایش داده شوید و هزینه سئو را کامل پرداخت نمایید اما پس از مدتی موتورهای جستجو این موضوع را متوجه شده و سایت شما را از نتایج حذف یا به صفحات بعد انتقال می‌دهند که در این حالت در اصطلاح می‌گویند سایت شما پنالتی شده است.
انتخاب افرادی که سئو سایت شما را انجام می‌دهند مهم است.

سئو و بهینه سازی

با توجه به توضیحات بالا حتماً متوجه شده‌اید که سئو سایت یک کار قابل انجام به صورت استاندارد نیست و می‌تواند نتایج آن چیزی که شما تصور می‌کنید نباشد، پس بهتر است با توجه به سابقه و اعتبار اشخاص یا شرکت‌های مربوطه در این زمینه اقدام به انتخاب یک پیمانکار برای انجام سئو سایت خودتان نمایید.

گروه کیهان افزار با سابقه 4 ساله در زمینه تولید محتوای استاندارد و بهینه سازی سایت، اقدام به ارائه خدمات سئو سایت نموده است.

ما افزایش رتبه شما را ضمانت می‌کنیم اما در زمان خیلی کوتاه آن را انجام نمی‌دهیم!

یکی از مواردی که شما می‌توانید متوجه شوید که سئو شما طبق اصول استاندارد انجام می‌شود زمان موردنیاز برای آن می‌باشد. دقت کنید که هیچ گاه سئو یک سایت به صورت چند روزه انجام نمی‌شود با بازه‌های زمانی زیر 1 ماه قطعاً از راه‌های میان‌بر غیراصولی اقدام به سئو سایت صورت می‌پذیرد.

در این خدمت نیز مانند خدمات دیگر به شما ضمانت 100% می‌دهیم و در صورت عدم بازدهی هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمی‌گردد.

جهت اطمینان بیشتر در این بخش نیز با شما قرارداد کتبی بسته خواهد شد و کلیه موارد مورد نظر شما در قرارداد گارانتی خواهد شد.

بررسی کلمات کلیدی

بررسی کلمات کلیدی:

کلمات کلیدی، کلماتی هستند که چنانچه کاربر آن کلمات را در گوگل سرچ کند می تواند توسط آن کلمه وارد سایت شما شود.
به طور مثال اگر فردی دنبال عسل طبیعی است و در گوگل خرید عسل طبیعی را سرچ کند توسط این کلمه وارد سایت شما میشود.

راهکار های بررسی کلمات کلیدی:
ابتدا مشتری کلمات پیشنهادی خود را برای ما ارسال می کند.
ما از طریق ابزارهای آنالیز مانند سایت moz یا سایت alexa آن کلمات را بررسی میکنیم که آیا کلمات پیشنهادی شما ، هدفمند هستند یا خیر؟
یعنی اگر کاربر با این کلمات وارد سایت شما شود، به مشتری مفید تبدیل میشود یا خیر؟

بعضی از کلمات کلیدی عمومی و تحقیقاتی هستند مانند عسل ، چون هم نام فرد است و همچنین اگرفردی اطلاعاتی در رابطه با عسل خوراکی نیاز داشته باشد این کلمه را سرچ می کند ، ولی هنگامی که فردی خرید عسل را سرچ میکند یعنی به دنبال خرید عسل خوراکی است و این کلمه ، یک کلمه هدفمند است.

تحلیل سایت رقبا:

کلمه کلیدی یا حوزه کاری شما را در گوگل سرچ می کنیم و سایت هایی که در رتبه های بالای گوگل قرار دارند را ، به عنوان رقبای آن کلمه کلیدی در نطر میگیریم.

برای تحلیل سایت رقبا ، ابتدا وارد سایت های فوق شده و صفحه اصلی و صفحات داخلی آن ها بررسی می کنیم.
همچنین توسط ابزارهای سئو، تعداد بک لینکها (لینکهایی که به این سایتها شده است) و همچنین استراتژی سئوی آنها استخراج و با توجه به سایتهای رقبا ، استراتژی هدفمندتری برای شما در نظر گرفته میشود.
مثلا اگر در سایتهای رقبا، صفحه هدف یک متن بلند (اسکای اسکربر یا آسمان خراش) است، ما هم بایستی حتما یک متن بلند و آسمان خراش ایجاد کنیم تا بتوانیم با آن سایت رقابت کنیم و رتبه بهتری بگیریم
سایت شما، همیشه باید بهتر از رقبا باشد تا گوگل رتبه بالاتری به آن بدهد.

تحلیل سایت رقبا
بررسی ساختار داخلی سایت

بررسی ساختار داخلی سایت شما شامل مباحث زیر است :

- بررسی لینک دهی صفحات در سایت - بررسی ساختار درست سایت و چینش صحیح قسمتهای آن - بررسی دسته بندی مطالب - بررسی آدرس و پیوندهای سایت مطابق با فرآیند سئو -بررسی استفاده یا عدم استفاده از بردکرامب (راهنمای داخلی کاربر) - بررسی قسمت وبلاگ دارد و روش تنظیم آن - همچنین بررسی مجدد کلمات کلیدی شما - بررسی میشود که آیا برای کلمات کلیدی، صفحات هدف را درست انتخاب شده یا خیر؟ و ...

ارسال پروپوزال:

ما ابتدا سایت شما را بررسی و آنالیز می کنیم. کلمات کلیدی شما را بررسی می کنیم. کلمات کلیدی پیشنهادی خودمان را به لیست کلمات کلیدی ارائه شده از طرف شما اضافه می کنیم. میزان جستجوی ماهانه هر کلمه کلیدی را استخراج کرده و با توجه به رقابت بر روی آن کلمه کلیدی، سختی کلمه کلیدی، میزان اعتبار دامنه های صفحه اول گوگل را قیمت گذاری و به شما اعلام می کنیم علاوه بر قیمت گذاری فرایندیکه برای بهینه سازی سایت و رتبه گرفتن آن نیاز به انجام است را به شما اعلام می کنیم.

ارسال پروپوزال و مشاوره
 

مراحل طراحی و پیاده سازی طراحی سایت به چه صورت است؟

 

هزینه و زمان طراحی و پیاده سازی وب سایت چگونه تعیین می شود؟

 

مدت زمان پشتیبانی پروژه‌های کیهان افزار چقدر است؟

 

نحوه پرداخت قرارداد طراحی سایت به چه صورت هست ؟

 

آیا برای کار کردن با ادمین سایت آموزش داده می‌شود؟

 

مراحل طراحی قالب سایت به چه صورت است؟

 

زبان برنامه نویسی پروژه های کیهان افزار چیست؟

 

نحوه گرفتن enamad به چه صورت می‌باشد ؟

 

ارتباط با کیهان افزار بعد از تحویل پروژه به چه صورت خواهد بود؟

 

طراحی صفحات داخلی جزو قرارداد سایت هست یا خیر؟

 

آیا کیهان افزار اطلاعات واقعی هر پروژه را در سایت قرار می‌دهد؟

 

آیا امکان چند زبانه کردن سایت وجود دارد؟

 

آیا امکان ارتقا سایت خریداری شده در آینده وجود دارد؟

 

آیا قالب سایت واکنش گرا هست یا خیر؟ ( برای ریسپانسیو کردن سایت باید هزینه جداکانه ای پرداخت شود؟)

 

دامنه چیست؟ چه زمانی باید خرید شود؟ آیا کیهان افزار کار ثبت دامنه انجام می‌دهد؟

 

سرویس میزبانی چیست؟

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحهدرخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره را پر نمایید و یک جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید

09120638910