این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

ریپورتاژ خبری

امروزه رپورتاژ آگهی را به عنوان یکی از موثرترین روشهای بازاریابی اینترنتی و برندسازی میشناسند که معتبرترین شرکت های دنیا برای معرفی محصولات خود از آن استفاده میکنند. رپورتاژ آگهی به معنای انتشار یک خبر یا آگهی تبلیغاتی جهت معرفی کسب و کار در سایت های خبری و پربازدید میباشد که این امر موجب بهبود افزایش رتبه گوگل  (سئو) و بیشتر شناخته شدن سایت میشود. طرز ساخت رپورتاژ آگهی اهمیت فراوانی دارد، یک محتوای ضعیف نمیتواند انتظارات شما را برای اثرگذاری مناسب روی مخاطب و بهبود سئو سایت برآورده کند. از این رو پیشنهاد کیهان افزار جهت ساخت رپورتاژ آگهی خلاقانه و انتشار خبر در سایت های مرتبط به حوزه کسب و کار، استفاده از یک تیم تخصصی  و تبلیغاتی است.

ریپورتاژ خبری

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ دائمی است و برخلاف سایر روش های تیلیغاتی، از سایت ناشر حذف نمیشود و برای همیشه در آرشیو اخبار باقی میماند.

استفاده از عکس های تاثیرگذار و جذاب در رپورتاژ آگهی میتواند نقش به سزایی در کیفیت آگهی و جلب اعتماد کاربران داشته باشد.

در رپورتاژ آگهی میتوان با ذکر نام سایت و قراردادن 3 تا 5 لینک به بهبود رتبه سایت در موتور جستجوگر گوگل (سئو) کمک شایانی داشت.

رپورتاژ آگهی جزئی از محتوای اصلی سایت میباشد. به همین دلیل به عنوان بنر و تبلیغات مزاحم توسط Add blocker شناخته نمیشود.

رپورتاژآگهی در صفحه اول سایت خبری منتشر شده و  باعث میشود سایت شما بواسطه سایت های پربازدید کسب اعتماد کرده و کاربر به سایت شما سر بزند و افراد بسیاری با فعالیت شما آشنا شوند. پس شما میتوانید با داشتن اطلاعات و محصولات خوب، مشتری خود را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات خود کنید و در نهایت فروش موفق داشته باشید.

فنی و حرفه ای بوکان
بانه هیتاچی
پارمیدا
market2030
safra
banehnet
بولدزر
آتی بانک
بانه نت
onix
media answer
بوش کالا
کردستان فردا
کامسولفا
کارن
ملوناشاپ
کیمیا
avalon

در مقاله رپورتاژ آگهی سعی کردیم این خدمت کیهان افزار رو بطور کامل برای شما شرح دهیم.

برای خرید رپورتاژ خبری با ما تماس بگیرید.

 

مایلید با یک جلسه مشاوره رایگان ما، کمی به تصمیمات خود نظم ببخشید؟ جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحهدرخواست مشاوره فرم درخواست مشاوره را پر نمایید و یک جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید

09120638910