این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

آموزشگاه آنلاین

طراحی سایت آموزشگاه آنلاین: سیستم آموزشگاه آنلاین یک سیستم مدیریت محتوا و یک آموزشگاه آنلاین تمام‌عیار است که علاوه بر امکانات درج مطلب، امکان راه‌اندازی یک فروشگاه فوق پیشرفته باقابلیت فروش محصولات فیزیکی و دانلودی را به شما می‌دهد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا بتوانید فایل های آموزشی خود را به صورت ویدئو یا فایل صوتی به فروش برسانید. این سیستم توسط تیم فنی کیهان افزار پیاده سازی شده است و تا کنون هم در حال ارتقا این سیستم هستیم.

 آموزشگاه آنلاین

سوالاتی که ممکن است بخواهید پاسخ آنها را بدانید.

چه افرادی میتوانند از سیستم آموزش آنلاین استفاده کنند؟

این سیستم این امکان را به شما میدهد تا فایل های صوتی، تصویری خود را به فروش برسانید. این سیستم برای مدرسین مناسب میباشد. در این سیستم، امکان دانلودهای رایگان، فایل های ویدئویی جهت فروش و فایل های عضویت ویژه قابل ارائه میباشد.

آیا در گذاشتن فایل های صوتی و ویدئو در سایت محدودیتی وجود دارد؟

خیر. هیچگونه محدودیتی در تعداد فایل ها وجود ندارد و هرتعدادی که مدرس نیاز داشته باشد میتواند فایل های خود را در سایت بارگذاری و ارائه کند.

در سایت های آموزشی امکان فروش فیزیکی هم وجود دارد؟

بله. در سیستم آموزشی کیهان افزار، میتوانید هم محصولات دیجیتالی و هم محصولات فیزیکی خود را به فروش برسانید .

ویدئوها حتما باید روی هاست باشند یا میتوان از طریق آپارت هم آپلود کرد؟

این موضوع به دلخواه کارفرما میباشد. محصولات حتما باید روی هاست شما باشند اما دانلودهای رایگان را میتوانید روی آپارات هم قراردهید. زمانیکه ویدئوها روی آپارات آپلود میشوند، لوگوی آپارات در ویدئو نشان داده میشود. در این شرایط، از حجم هاست شما کم نمیشود. این مورد کاملا به سلیقه کارفرما میباشد.

فرق دانلود رایگان با محصول چیست؟

دانلود رایگان همانطور که از نام آن پیداست، رایگان میباشد و کاربر در ازای استفاده از آن مبلغی را پرداخت نمیکند. پس از دانلود، فایل در پروفایل مشتری قرار میگیرد. محصول به این صورت است که کاربر برای استفاده از آن باید مبلغی را پرداخت نماید . پس از پرداخت،فایل محصول در پروفایل مشتری قرار میگیرد.

ماژول اعضای ویژه چیست؟

در این ماژول، شما به عنوان مدرس میتوانید، برخی از ویدئوهای خودتان را برای اعضای ویژه سایت قراردهید. کاربر، مبلغی را به عنوان آبونمان به سایت پرداخت میکند و میتواند از فایلهای شما استفاده کند. این فایل ها میتواند برای تعداد و بازه زمانی از طرف مدرس محدودیت داشته باشد.

روند ماژول دوره آنلاین به چه صورت است؟

دوره آنلاین به این صورت است که مدرس یک دوره 10 جلسه( به عنوان مثال) را درست میکند. کاربر باید زمان خرید دوره، مبلغ آن را بطور کامل پرداخت نماید. هر جلسه از دوره در تاریخی که مدرس تعیین کرده باشد در پروفایل کاربرانی که دوره را خریداری کرده اند قرار میدهد.

در این سیستم امکان گذاشتن فایل صوتی هم وجود دارد؟

بله. شما میتوانید بصورت نامحدود فایل صوتی یا همکان پادکست را در سایت قراردهید .

تفاوت ویدئوهای دانلودی و ویدئو آنلاین چیست؟

تا زمانیکه شما فایلی را به عنوان دانلود رایگان میگذارید، کاربر برای استفاده از آن باید در سایت ثبت نام کند، بنابراین شما به عنوان مدیرسایت اطلاعات کاربرتان را جهت ایمیل ماکتینگ و اس ام اس مارکتینگ دارید و میتوانید استفاده کنید. اما در ویدئو زنده کاربر برای دیدن فایل نیازی به ثبت نام ندارد و شما اطلاعی از فردی که ویدئو شما را دیده ندارید.

زمان ثبت نام و استفاده از فایل ها، چه اطلاعاتی از کاربر گرفته میشود؟

ایمیل به عنوان نام کاربری و شماره همراه به عنوان رمز عبور گرفته میشود .

یک جلسه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.
در این جلسه تمام نیازهای شما را بررسی میکنیم.
کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم ها را با هم بگیریم.

09120638910