این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

شش نکته طلایی برای افزایش بازدید سایت

در این مقاله سعی داریم تا در کنار معرفی 6 ترفند عالی و اصلی برای افزایش بازدید سایت یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات افزایش بازدید سایت را به شما معرفی کنیم. تجربیات متخصصین سئو و دیجیتال مارکتینگ نتایج فوق‌العاده شگرفی را برای سایت ما به دنبال داشته است. از این رو بر آن شدیم تا با معرفی این خدمات شما را نیز با چنین مزیت‌هایی همراه سازیم.

0
0
78
شش نکته طلایی برای افزایش بازدید سایت

شش نکته طلایی برای افزایش بازدید سایت


اهمیت افزایش بازدید سایت برای کاربران سایت‌های اینترنتی کاملاً مشخص است. همه ما می‌دانیم که افزایش رتبه سایت می‌تواند چقدر در میزان درآمد ما تأثیر داشته باشد. ما هم مانند شمایی که یک کسب و کار اینترنتی دارید، چالش‌های زیادی را برای افزایش بازدید سایت پشت سر گذاشته‌ایم و در این راه از مشاوره‌ها و خدمات افراد متخصص زیادی نیز بهره برده‌ایم. هرچند روش‌ها و راهکارهای بسیار زیادی برای این منظور وجود دارد و هر فرد متخصصی با توجه به میزان تجربه و تخصصی که دارد، راه‌حل مخصوص به خود را ارائه می‌نماید، اما با این حال در اکثر مواقع شاهد استفاده از تکنیک‌های مشابه هستیم.

 
برای کسانی که در شروع راه کسب و کار اینترنتی قرار دارند و هنوز سایت اینترنتی آنها بازدید قابل توجهی ندارد، استفاده از یکی از این راه‌حل‌ها و ترفندها می‌تواند نتایج قابل توجهی به دنبال داشته باشد؛ اما برای سایت‌هایی که عمر زیادی دارند و در حال رقابت با سایت‌های بزرگی هستند، نیاز به یک برنامه‌ریزی دقیق و همچنین استفاده از قدرت همه راه‌کارها در کنار هم احساس می‌شود. در این مقاله سعی داریم تا در کنار معرفی 6 ترفند عالی و اصلی برای افزایش بازدید سایت یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات افزایش بازدید سایت را به شما معرفی کنیم. تجربیات متخصصین سئو و دیجیتال مارکتینگ نتایج فوق‌العاده شگرفی را برای سایت ما به دنبال داشته است. از این رو بر آن شدیم تا با معرفی این خدمات شما را نیز با چنین مزیت‌هایی همراه سازیم.

تولید محتوای جذاب و کاربر پسند


به‌عنوان اولین راه‌حل برای افزایش بازدید سایت باید به بالا رفتن کیفیت تولید محتوا اشاره کنیم. تولید محتوا برای سایت اهمیت بسیار زیادی دارد. در حال حاضر ربات‌های خزنده گوگل از ترفندهای بسیار دقیقی برای تعیین کیفیت محتوای سایت‌ها استفاده می‌نمایند. ترفندهایی که می‌تواند در رتبه‌بندی سایت‌ها تأثیر داشته باشد. از طرف دیگر کاربران نیز علاقه بیشتری به مطالعه محتوای جذاب دارند. از این رو تولید محتوای کاربردی، به در بخور و جذاب می‌تواند از چندین طریق به افزایش بازدید سایت شما کمک کند.
دقیقاً در نقطه عکس، تولید محتوای کپی شده و بی‌کیفیت علاوه بر اینکه این مزیت‌ها را از شما دور می‌کند، به‌عنوان یک نمره منفی برای سایت شما در نظر گرفته می‌شود و باعث افت آن از شرایط فعلی نیز خواهد شد. به خاطر داشته باشید که محتوا پادشاه است.

بهینه‌سازی سرعت سایت


خود ما علاقه بسیار زیادی به سرعت‌بالا در هنگام جستجو در اینترنت داریم. سایتی که لود شدن آن بیشتر از 10 ثانیه طول بکشد، احتمالاً مسیر بسیاری از کاربران را برای استفاده از محتوای سایت‌های رقیب باز خواهد کرد. سرعت، تأثیر بسیار زیادی در افزایش بازدید سایت دارد و می‌تواند به‌عنوان یک عامل مهم در انتخاب کاربران مؤثر باشد. در حال حاضر رقابت در میان سایت‌هایی با رتبه بالا در صدم ثانیه‌ها است. از این رو لازم است تا با ترفندهای لازم اقدام به بالا بردن سرعت سایت خود نمایید. به خاطر داشته باشید که بهترین محتوا و ایجاد بهترین ارزش‌ها در سایت نیز بدون داشتن سرعت به کار شما نخواهد آمد.
 

استفاده از تصاویر و ویدئوهای منحصر به فرد


هر چقدر هم محتوای متنی یک سایت با تمرکز و دقت تهیه شده باشد، باز هم نمی‌تواند جای خالی تصاویر و ویدئوهای جذاب را پر کند. استفاده از تصاویر جذاب می‌تواند هرکسی را به سمت سایت شما بکشاند. هر مقاله‌ای با استفاده از این نوع تصاویر یکی از معیارهای جذابیت را خواهد داشت. سایت اینترنتی خود را از مزیت‌های استفاده از تصاویر و ویدئوهای جذاب و منحصر به فرد محروم نکنید.

بک لینک از سایت‌های معتبر


احتمالاً با مفهوم بک لینک و استفاده از قدرت سایت‌های دیگر برای افزایش بازدید سایت خود آشنا هستید. این ابزار قدرت بسیار زیادی دارد و می‌تواند در مدت کوتاهی کاربران شما را تا چند برابر افزایش دهد؛ اما نداشتن اطلاعات لازم برای پیاده‌سازی آن، می‌تواند اقدامات انجام شده شما را تبدیل به تیری در تاریکی نماید. بک لینک بایستی تحت یک برنامه‌ریزی درست و هدفمند انجام شود. در غیر این صورت چیزی جز دور ریختن پول و سرمایه نخواهد بود. همچنین با توجه به محدودیت‌های اعمال شده از سوی گوگل، این روش می‌تواند مانند یک شمشیر دو لبه عمل کند و در صورت عدم رعایت استانداردهای در نظر گرفته شده باعث نابودی سایت شما شود.

 

گوگل ادز


هرچند گوگل ادز نیاز به صرف سرمایه‌های قابل‌توجهی دارد، اما نمی‌توان حرف از راه‌های افزایش بازدید سایت به میان آورد و آن را در میان این راه‌ها قرار نداد. گوگل ادز می‌تواند در افزایش بازدید سایت شما تأثیر قابل‌توجهی داشته باشد.

استفاده از قدرت شبکه‌های اجتماعی
قدرت شبکه‌های اجتماعی برای هر دردی درمان است. به‌راحتی می‌توانید با کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند، خود را در این شبکه‌ها به میلیون‌ها نفر نشان دهید. البته باز هم داشتن برنامه اهمیت زیادی در اجرای این تکنیک خواهد داشت.
 

برای افزایش بازدید سایت در آرمانیک همراه شما هستیم


در ابتدای کلام قول دادیم که در کنار معرفی ترفندهای افزایش بازدید سایت، یکی از بهترین شرکت‌های ارائه‌دهنده این خدمات را نیز به شما معرفی کنیم. شرکت آرمانیک با داشتن مشاورین و متخصصین با تجربه درزمینهٔ سئو و افزایش بازدید سایت این امکان را برای کاربران زیادی فراهم آورده است تا با استفاده از ترفندهایی خاص تحول شگرفی در شرایط سایت اینترنتی خود به وجود آورند. تحولی که درنهایت منجر به چند برابر شدن درآمدهای اینترنتی نیز شده است. با همکاری با آرمانیک نه نگران هزینه‌ها باشید و نه نگران نتایجی که مد نظر دارید. اراده شما و تجربه و ایده‌های عالی متخصصین این مجموعه می‌تواند یک راه‌حل عالی برای رسیدن به اهداف کسب و کارهای اینترنتی و سایت‌ها باشد.

نظرات

09120638910