این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

شش راهکار طلایی برای معجزه در افزایش فروش آنلاین

وقتی صحبت از افزایش فروش آنلاین می‌شود، خیلی‌ها بر این باورند که چند رپورتاژ و تبلیغ در سایت‌های پربازدید می‌تواند همه مشکلات و چالش‌ها را حل کند؛ اما واقعیت چیز دیگری است. در این مقاله با شما همراه شده‌ایم تا شما را با 6 راهکار طلایی برای افزایش فروش آنلاین آشنا کنیم

0
0
134
شش راهکار طلایی برای معجزه در افزایش فروش آنلاین

6 راهکار طلایی برای معجزه در افزایش فروش آنلاین


شما چه راهکارهایی برای افزایش فروش آنلاین برای کسب و کار اینترنتی خود در نظر گرفته‌اید؟ فروش اینترنتی و آنلاین موهبتی است که در قرن 21 زندگی بسیاری از کاربران را از این رو به آن رو کرده است و شرایط اقتصادی بسیار خوبی را برای آنها ایجاد نموده است. فروش آنلاین نیاز به استفاده از ترفندهای خاصی دارد؛ اما وقتی رقابت در این باره کمی پیچیده و سخت می‌شود، هر قدم نیاز به روزها برنامه‌ریزی و ساعت‌ها تلاش خواهد داشت. وقتی صحبت از افزایش فروش آنلاین می‌شود، خیلی‌ها بر این باورند که چند رپورتاژ و تبلیغ در سایت‌های پربازدید می‌تواند همه مشکلات و چالش‌ها را حل کند؛ اما واقعیت چیز دیگری است. در این مقاله با شما همراه شده‌ایم تا شما را با 6 راهکار طلایی برای افزایش فروش آنلاین آشنا کنیم و شما را یک قدم بزرگ برای دستیابی به درآمدهای شگفت‌انگیز نزدیک‌تر کنیم.

1- اصول سئو و بهینه‌سازی سایت را نادیده نگیرید!


به‌عنوان راهکار اول باید به اصول سئو و بهینه‌سازی سایت اشاره‌کنیم. البته که همه کاربران اینترنتی و افرادی که فروشگاه آنلاین دارند تا حدی با سئو و ابزارهای مورد استفاده برای آن آشنا هستند و می‌دانند که برای موفقیت در اینترنت به این ابزار نیاز خواهند داشت؛ اما گاهی ممکن است برای افزایش فروش آنلاین استفاده از راهکارهای معمول کافی نباشد. سئو دریای بسیار بزرگی است که حتی متخصصین و حرفه‌ای‌های آن نیز در برخی مواقع در پیاده‌سازی آن با چالش روبرو می‌شوند. از این رو لازم است تا در این زمینه خیلی حرفه‌ای عمل کنید و تجربیات گران‌بهای افراد متخصص سئو را در نظر داشته باشید.
استفاده از تجربیات متخصصین برای بهینه‌سازی سایت و سئو آن در مدت زمانی نسبتاً کوتاه شرایط ویژه‌ای را برای افزایش فروش آنلاین برای شما ایجاد خواهد کرد. درآمدهای حاصل از این راهکار معمولاً می‌تواند ده‌ها و صدها برابر هزینه‌ای باشند که شما برای این خدمات می‌پردازید.

2- حضور در شبکه‌های اجتماعی

یکی دیگر از راهکارهای افزایش فروش آنلاین استفاده از قدرت بی‌نظیر شبکه‌های اجتماعی است. هرگز نباید شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام را دست کم بگیرید. البته دقت کنید که اگر تنها به همین شبکه‌ها اتکا کنید ممکن است با چالش‌های زیادی روبرو شوید. از این رو توصیه اکثر کارشناسان کسب و کار اینترنتی داشتن یک سایت اینترنتی پویا و عالی و در کنار آن استفاده از قدرت شبکه‌های اجتماعی است. برای اینکه بتوانید در میان رقبای سرسخت سربلند باشید و فروش خود را بهتر از آنها نمایید، لازم است تا در امر سئو و دیجیتال مارکتینگ شبکه‌های اجتماعی نیز از تجربیات افراد متخصص استفاده کنید.

3- رابطه نزدیک و مستمر با کاربران

همچنین ایجاد رابطه مستقیم و نزدیک با کاربران نیز می‌تواند یکی از اقداماتی باشد که به‌زودی شما را به سمت یک گنج در اینترنت بکشاند. ارتباط با مشتریان و کاربران باعث می‌شود تا حتی بدون هیچ هزینه‌ای برای خود تبلیغات عالی کنید و مشتریان بیشتری به سمت خود بکشانید. این مهم مزیت‌های بسیار گسترده‌ای برای شما نیز به دنبال خواهد داشت.

4- تصاویر حرفه‌ای و منحصر به فرد

استفاده از تصویر حرفه‌ای و منحصر به فرد می‌تواند شما را در امر افزایش فروش آنلاین یاری رساند. این اقدام بیشتر در جهت بالا بردن اعتماد و اطمینان کاربران نسبت به کسب و کار شما است. برندسازی به همین سادگی به دست نمی‌آید. یکی از راه‌های اصلی برند سازی دقت به همین نکات ساده است. عکس‌های حرفه‌ای و منحصر به فرد معمولاً می‌توانند تا مدت زیادی ذهن کاربران را به خود مشغول کنند و کسب و کار شما را به‌عنوان یک انتخاب اصلح برای آنها معرفی کنند.

5- پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

بسیاری از مدیران تازه‌کار وقتی با اولین فروش‌ها روبرو می‌شوند، با خوشحالی به آینده امیدوار شده و هرروز به دنبال مشتریان جدید می‌گردند. در حالی که تحقیقات ثابت کرده است که درصد بسیار بالایی از خریدهای آنلاین توسط مشتریان قبلی صورت می‌پذیرد. از این رو ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی روی افزایش فروش آنلاین داشته باشد. همچنین پشتیبانی 24 ساعته باعث می‌شود تا سایر مشتریان هم نسبت به کسب و کار شما اعتماد بیشتری پیدا کنند و خیلی راحت‌تر با شما وارد معامله شوند. همین نکته بسیار ساده عاملی است که می‌تواند میزان فروش شما را در اینترنت تا چند برابر افزایش دهد. اگر برای همین نکات ساده وقت بگذارید، می‌توانید بدون هزینه‌های گزاف درآمدهای جذابی را تجربه کنید.

6- از حرفه‌ای‌ها و باتجربه‌ها کمک بگیرید

کمک گرفتن از حرفه‌ای‌ها و افراد باتجربه درزمینهٔ افزایش فروش آنلاین همیشه می‌تواند شما را چند قدم از رقبا جلوتر قرار دهد. خیلی از کاربران در چنین مواقعی دست به هزینه نمی‌شوند و تصور می‌نمایند که چنین هزینه‌ای اصلاً برای این منظور لازم نیست. در حالی که همین عزیزان بعد از گذشت مدتی و وارد شدن در بحران‌های بزرگ ترجیح می‌دهند تا هزینه‌های چند برابری را نیز برای این منظور بپردازند. همچنین استفاده از خدمات افراد کار نابلد و تازه‌کار نیز یکی دیگر از عواملی است که ممکن است مدیران کسب و کارهای اینترنتی را نسبت به استفاده از این خدمات دلسرد کرده باشد.
آرمانیک یکی از مجموعه‌هایی است که در آن شما می‌توانید تعدادی از باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین سئو و ترفندهای افزایش فروش آنلاین را در اختیار داشته باشید. این عزیزان سال‌ها زندگی خود را صرف یادگیری و تمرین چنین روش‌های کرده‌اند و اکنون با داشتن ده‌ها نمونه موفق، آمادگی به ساحل رساندن کشتی شما در اقیانوس اینترنت را دارند. برای افزایش فروش آنلاین تنها کافی است کمی جسارت داشته باشید.

نظرات

09120638910