این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد طراحی سایت - بازاریابی اینترنتی - کیهان افزار کاملا محفوظ می باشد

درباره کیهان افزار

کیهان افزار حاصل تلاش تیمی است تا بتواند به رونق و بهبود کسب و کار در دنیای وب کمک کند. ما پروژه ها را به گونه ای پیاده سازی می کنیم که تا مدت ها نیاز به تغییر در آنها مشاهده نگردد. مشاوران ما در بخش تبلیغات و کمپین های تبلیغاتی با ارائه راهکارهای مبتنی بر وب و پیاده سازی آنها در همان ابتدای کار مشکلات احتمالی آینده را بررسی و رفع می کنند. تخصص در طراحی و پیاده سازی وب سایت های تجاری در کنار تجربه سالها فروش و تبلیغات آنلاین و کسب درآمد در بستر وب در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و شما را تا رسیدن به مقصودتان یاری می کنند.ما در زمینه های تخصصی آنلاین مشاوره و آموزش های کاربردی ارائه می دهیم که می تواند روند پیشرفت یک وب سایت را به کلی تغییر دهد. با کیهان افزار هرگز متضرر نخواهید شد این تضمین ما به شماست.

ارزش های شرکت کیهان افزار

  • رضایت مشتری مهمترین دارایی ما است
  • یادگیری برای ما هیچ مرزی ندارد
  • خلاقیت جوهره اصلی کارهایمان است
  • ما به گفته هایمان متعهد هستیم
  • الگوهای موثر در عرصه تجارت الکترونیک خلق می‌کنیم
  • همواره پذیرای تغییر هستیم

بیانیه ماموریت شرکت کیهان افزار

  • کمک به راه اندازی کسب و کار های آنلاین
  • ارایه نرم افزارهای تحت وب با مدیریت آسان
  • ارائه سرویس های افزایش فروش کسب و کارهای اینترنتی
  • برندسازی و بهینه‌سازی کسب و کارهای آنلاین

ما در کیهان افزار همیشه پس از پایان یک پروژه و تحویل آن ، با مشتریان خود تماس میگیریم و از آنها دعوت میکنیم تا تجربیات و پیشنهادات خودشان را با ما و دیگر دوستانی که قصد همکاری با کیهان افزار را دارند در میان بگذارند. تهیه این ویدئو ها 2 مزیت دارند: هم افراد بسیار زیادی با کسب و کار مشتریان ما آشنا میشوند و هم میتوانند به دوستان دیگر در تصمیم گیری جهت همکاری با کیهان افزار، کمک شایانی داشته باشند. همچنین می توانید به بخش نمونه کارهای انجام شده بروید و سایت های پیاده سازی شده توسط ما را مشاهده نمائید، در صورت تمایل برای اطمینان بیشتر با مدیران آن سایت ها تماس گرفته و جویای کیفیت خدمات طراحی سایت ارائه شده توسط کیهان افزار شوید.

پروژه های کیهان افزار

تخصص در طراحی و پیاده سازی وب سایت های تجاری در کنار تجربه سالها فروش و تبلیغات آنلاین و کسب درآمد در بستر وب در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و شما را تا رسیدن به مقصودتان یاری می کنند. ما در زمینه های تخصصی آنلاین مشاوره و آموزش های کاربردی ارائه می دهیم که می تواند روند پیشرفت یک وب سایت را به کلی تغییر دهد. با کیهان افزار هرگز متضرر نخواهید شد این تضمین ما به شماست.در زیر تعدادی از نمونه کارهای کیهان افزار را مشاهده می کنید.

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر از صفحه نمونه کارهابازدید نمایید . مجموع نمونه کارهای ما 50پروژه می باشد .

09120638910